Tarptautinė KINGS olimpiada

KINGS  olimpiada jungia daugiau nei 300 000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos! Tarptautiniame KINGS kvalifikaciniame  anglų kalbos ir matematikos olimpiadų etape dalyvavo 25 mūsų mokyklos mokiniai. I turo dalyviai sprendė olimpiadų testus ir geriausieji iš jų pateko į didįjį žinių ringą – finalą. Patekusieji į finalą gavo sertifikatus. Aktyviausi buvo ketvirtokai, penktokai, septintokai ir aštuntokai. Mokiniai nepabijojo sudėtingų užduočių ir atstovavo mokyklai. Mokinius ruošė pradinių klasių mokytoja Gita Dvilinskienė, anglų k. mokytoja Sandra Ažukienė, lietuvių kalbos mokytoja A. Paciukonienė ir matematikos mokytoja Alina Kancevičienė.

„Matematikos olimpiados finale 2018“ rudens sesijoje dalyvavo ir mūsų mokyklai atstovavo 7 klasės mokinės Justina Gliaudeniūtė ir Skaistė Karauskaitė. Finalas vyko Alytaus kolegijoje. Ačiū tėveliams, padėjusiems nuvykti. Ačiū moksleiviams už parodytas žinias ir žingeidumą.

 

Komentavimo galimybė išjungta.