Aktyvus paauglių laisvalaikis

2018-04-19 mokyklos devintokai ir dešimtokai Lazdijų r. Varnėnų kaimo bendruomenės buvo pakviesti laisvalaikį praleisti kitaip: mokiniai vyko į Boulingo klubą Druskininkų SPA Vilnius komplekse. Tris valandas mokiniai turėjo neeilinę galimybę pramogauti kartu su bendraklasiais ir bendraamžiais iš savo ir kitų mokyklų žaisdami boulingą ir amerikietiškąjį biliardą. Daugeliui mokinių tai buvo pirmoji galimybė išbandyti savo jėgas ir fizinę ištvermę boulingo takelyje, tačiau pakankamai sėkminga. Pasibaigus varžytuvėms Boulingo klube, mokiniai su mokytojomis dar užsuko pasigrožėti Druskininkų Vijūnėlės parke pražydusių narcizų jūra. Esame dėkingi Lazdijų r. Varnėnų bendruomenei už galimybę pramogauti kitaip, įgyvendinant projekto „Praleisk laisvalaikį kitaip“ veiklą „Praleisk laisvalaikį kitaip – Boulingo klube“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 9 kl. auklėtoja J. Vaičeskienė