Kalėdiniai darbeliai iš antrinių žaliavų

Šeštokų mokyklos priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai su dideliu džiaugsmu ir užsidegimu gamino kalėdinius darbelius panaudodami antrines žaliavas. Iš plastikinio buteliuko buvo pagaminta eglutė, iš tualetinio popieriaus ritinėlių – nykštukai, o iš jogurto indelių – kalėdiniai varpeliai. Rodos, jau nereikalingi tualetinio popieriaus ritinėliai, plastikiniai buteliukai, jogurtų indeliai ir kt. gali virsti gražiais kalėdiniais darbeliais – žaisliukais. Darbelių tikslas – žadinti vaikų kūrybinius gebėjimus, kuriant juos iš antrinių žaliavų ir prikeliant daiktus antram gyvenimui.

3 darbeliai pristatyti kūrybinių darbų parodą ,,Kiškiukas Olimpiukas – gamtos ir sporto mylėtojas sutinka Kalėdas“ organizavusiam Lazdijų mokyklai-darželiui ,,Vyturėlis“. Kūrybiniai darbeliai gruodžio 11–29 dienomis bus eksponuojami Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Su nekantrumu lauksime darbelių įvertinimo ir rezultatų paskelbimo.

Priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

Virginija Dumbliauskienė