Konkursas „Bebras 2017″

Lapkričio 6–17 dienomis vyko tarptautinio informatikos ir informacinio mąstymo konkurso „Bebras 2017″ I etapas.

Šio konkurso užduotis atliko ir trisdešimt penki mūsų mokyklos 3–10, 3ge klasių mokiniai. Aktyviausi buvo trečiokai ir jų mokytoja Gita Dvilinskienė. Dėkojame ir sveikiname   visus visus dalyvius!

Pasiekti I etapo rezultatai – 25 mokiniai pateko į rajono geriausiųjų mokinių trisdešimtukus savo amžiaus grupėse. Rajono trečiokų tarpe V vietą užėmė Austėja Pranckevičiūtė ir Beatričė Kancevičiūtė, IX – Gustas Zdančiukas, X – Karolina Juodeškaitė, XI – Viktorija Bubinaitė ir Armanda Skugorovaitė, XIII – Miglė Klimavičiūtė, XVI – Jokūbas Ažukas, XVII – Pijus Lenkaitis, ketvirtokų tarpe VIII vietą užėmė Austėja Plonytė, XVIII – Dorianas Murauskas, XXVII – Gabija Burakovaitė. Rajono penktokų tarpe II vietą užėmė Saulė Kunigonytė. Rajono septintokų tarpe II vietą užėmė Dainora Šuminskaitė, VI – Emilis Macenka, IX – Ema Zdančiukaitė,  XXV – Justinas Miliauskas. Rajono aštuntokų tarpe IV vietą užėmė Ugnė Klimavičiūtė, IX – Miglė Tamašauskaitė, XXI – Agnė Šalaševičiūtė. Rajono devintokų tarpe V vietą užėmė Andrius Valasevičius, XVIII – Austėja Narkevičiūtė. Dešimtokų tarpe geriausiai sekėsi Karolinai Šuminskaitei, užėmusiai VIII vietą, ir Deimantei Tarnauskaitei, užėmusiai X vietą. Konkurse dalyvavo 2 mokiniai iš 3ge klasės: Gytė Burinskaitė ir Dinas Armalis.