Jaunimo verslumo skatinimo renginys „Kurk savo ateitį šiandien“

Spalio 9 dieną VšĮ Lazdijų švietimo centre vyko jaunimo verslumo skatinimo renginys „Kurk savo ateitį šiandien“. Renginyje kartu su kitais rajono ugdymo įstaigų mokiniais dalyvavo ir Lazdijų r. Šeštokų mokyklos devintokai ir dešimtokai, lydimi ekonomikos ir verslumo mokytojos Birutės Jurkonienės ir ugdymo karjerai koordinatorės Jurgitos Vaičeskienės. Renginys buvo finansuojamas Lazdijų rajono savivaldybės Verslo rėmimo programos lėšomis. Renginį pradėjo ir visus dalyvius pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Alytaus Likiškėlių pagrindinės mokyklos direktorius Donatas Vasiliauskas pristatė Lietuvos Junior Achievement programą. Daugų Vlado Mirono gimnazijos mokinės pristatė įkurtą bendrovę MMB „C&te“, Nacionalinėje Mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) 2017 metų mugėje pripažintą geriausia. Renginį vedė ir patirtimis dalijosi Ignas Bakėjus – treneris, sporto ir sveikos gyvensenos judėjimo „MyHero!“ vienas iš įkūrėjų ir idėjinis vadas, minčių generatorius, lektorius, motyvatorius, žmogus, kurio gyvenimo paskirtis ir tikslas – įkvėpti kitus pokyčiui bei Mindaugas Vidugiris – komunikacijos ir bendravimo treneris, organizacijų vidinės kultūros ekspertas, inovatyvių patyriminių žaidimų mokinys-praktikas, Success Republic, Whatansu, Masters of Calm bendrakūrėjas. Renginio metu mokiniai išgirdo naudingų patarimų apie asmenybės ir fizinės ištvermės ugdymą, tikslų sau išsikėlimą, jų siekimą.

Ugdymo karjerai koordinatorė Jurgita Vaičeskienė