Konstitucijos pamoka

2016-09-27 9.00 val. mokykloje vyko Lietuvos Respublikos Konstitucijos pamoka. Visuotinėje teisinių žinių įvertinimo akcijoje dalyvavo 1-12 klasių mokiniai. 1-4 klasių 33 mokiniai atliko kūrybinę užduotį ,,Mano sveikinimas Konstitucijos egzaminui”. 5-7 klasių dalyvavo 13 mokinių. Geriausiai užduotis atliko: Salatkaitė Brigita – 6 kl., Bagdanavičius Mangirdas – 6 kl., Barynaitė Brigita -6 kl., Rudzevičiūtė Justina – 7 kl., Tamašauskaitė Miglė – 7 kl.. 8-10 klasių dalyvavo 14 mokinių. Geriausiai atliko užduotis: Kairaitytė Rugilė – 10 kl., mokinė surinko 23 taškus, Šuminskaitė Karolina – 9 kl., surinko 22 taškus, Labenskaitė Greta – 10 kl., surinko 21 tašką. 3ge-4ge klasių dalyvavo 10 mokinių. Geriausiai atsakinėjo į 30  užduotų klausimų šie gimnazistai: Baudytė Viktorija – 3 ge., Remeikytė Andrija – 3gekl., Tulickas Erikas – 4 ge kl.

5-12 klasių mokinių atskirose kategorijose išrinkta po 3 nugalėtojus, kurie surinko daugiausiai taškų.

5-7 klasių Salatkaitė Brigita – I vieta,  Rudzevičiūtė Justina – II vieta, Tamašauskaitė Miglė – III vieta.

8-10 klasių Kairaitytė Rugilė – I vieta, Šuminskaitė Karolina – II vieta, Labenskaitė Greta – III vieta.

3ge – 4ge klasių Baudytė Viktorija – I vieta, Remeikytė Andrija – II vieta, Tulickas Erikas – III vieta

Kūrybinę užduotį atlikusių 1-4 klasių mokinių kategorijoje buvo išrinkti 4 nugalėtojai: Ligita Galdikaitė, Alanas Mitrikevičius, Vilius Bubinas, Ligita Jonavičiūtė.

Konstitucijos egzamino koordinatorius istorijos mokytojas Edvardas Januškevičius. Talkino mokyklos direktorė M.Januškevičienė, pavaduotoja ugdymui J.Vaičeskienė, pradinių klasių mokytojos.