Edukacinis užsiėmimas

Šeštokų mokyklos 5-6 ir 12 kl. mokiniai kartu su biologijos mokytoja J. Vaičeskiene ir direktore M. Januškevičiene dalyvavo edukaciniame užsiėmime Metelių regioniniame parke. Mokiniams regioninio parko lankytojų centro administratorė E. Amšiejienė pristatė lankytojų centrą, vaizdžiai apibūdino vietovės kraštovaizdį, jo susiformavimo prielaidas, regioninio parko saugomas augalų ir gyvūnų rūšis. Keliaudami pažintiniu taku, mokiniai susipažino su miško, pelkės, ežero ekosistemomis, stebėjo bendrijų kaitą, analizavo augalų prisitaikymą augti tam tikromis sąlygomis, atliko praktines užduotis, pvz. sužinojo kaip paprastai išmatuoti medžio aukštį. Mokiniai mokėsi atskirti nuodingas augalų rūšis, sužinojo apie atskirų augalų naudą gamtai ir žmogui, susipažino su saugaus elgesio reikalavimais miške.