Respublikinis piešinių konkursas „Apšerkšniję mūsų žiemos“.

Menų studija    „Linksmos spalvos“  ir  Vilniaus MSCB vaikų biblioteka „Saulutė”  organizavo respublikinį vaikų ir moksleivių piešinių konkursą „Apšerkšniję mūsų žiemos“.   Prekybos ir renginių centre VCUP  ir Vilniaus MSCB vaikų bibliotekoje „Saulutė“  eksponuojami keli šimtai konkurso laureatų ir kitų vaikų, dalyvavusių konkurse, gražiausi piešiniai. Į šį konkursą savo kūrybinius darbus išsiuntė ketvirtos klasės mokiniai : MiglėTamašauskaitė, Titas Tamašauskas,  Saulė Maceikaitė, Agnė Šalaševičiūtė,Deimantė Fejertaitė, Gabija Bagdanavičiūtė, Ugnė Klimavičiūtė.

Respublikinio konkurso „Apšerkšniję mūsų žiemos“    laureatu tapo ir mūsų mokyklos  ketvirtos klasės mokinys Titas Tamašauskas. Jis buvo apdovanotas diplomu.