Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjome tinklinio aikštelėje

Kovo 6 d. Šeštokų mokyklos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus mokiniai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną žaisdami tinklinį.

Turnyre dalyvavo keturios komandos: „Vyts“, „Patriotai“, „Ant kalno mūrai“ ir „Partizanai“, kurios žaidė tarpusavyje rato sistema.

Po atkaklios ir permainingos kovos paaiškėjo turnyro prizininkai ir nugalėtojai. Ketvirta turnyre liko aštuntokų komanda „Ant kalno mūrai“, kuriai pritrūko truputį sėkmės ir šaltų nervų iki prizinės vietos. Trečią vietą turnyre užėmė dešimtokų komanda „Vytis“, antra vieta atiteko Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3gd klasės komandai „Partizanai“.

Turnyro, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, nugalėtojais tapo devintokų komanda „Patriotai“. Sveikiname Jokūbą, Kariną, Eglę, Justą ir Edgarą.

Už medalius norėtume padėkoti Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2024“.

Už renginio nuotraukas labai AČIŪ devintokėms Armandai ir Mijai.

Smagu, kad Šeštokų mokyklos mokiniai ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus jaunimas aktyviai dalyvauja pilietiškumo akcijose, organizuojamose per sportą.