Ir vėl tapome Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos kroso bėgimo varžybų čempionais

Spalio 19 dieną Lazdijų parke vyko Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos kroso bėgimo varžybos, kuriose puikiai pasirodė mano auklėtiniai iš Šeštokų mokyklos – komandinėje užskaitoje tapome Lazdijų rajono čempionais.

Puikiai pasirodėme ir asmeninėje užskaitoje – iškovoti 5 medaliai iš 6:

Beatričė Kancevičiūtė – I vieta, aukso medalis (1:40,44),

Toma Mikelionytė – III vieta, bronzos medalis (1:47,87),

Gytis Pakruopis – I vieta, aukso medalis (3:03,48),

Jokūbas Ažukas – II vieta, sidabro medalis (3:26,95),

Timas Šabūnas – III vieta, bronzos medalis (3:32,33).

Taip pat puikiai pasirodė jaunoji Šeštokų mokyklos bėgikė septintokė Aurėja Dumčiūtė, kuri užėmė labai aukštą 4 vietą. Didžiausi sveikinimai!!!

Noriu pasidžiaugti Šeštokų mokyklos bėgikais: Gyčiu, Jokūbu, Timu, Tadu, Ignu, Beatriče, Egle, Toma, Aurėja. Didžiuojuosi Jumis. Smagu dirbti su motyvuotais, atsakingais jaunuoliais.

Dėkojame Lazdijų sporto centrui už puikiai suorganizuotas Lazdijų rajono moksleivių lengvosios atletikos kroso bėgimo varžybas bei ypatingus medalius.