„Senolių skrynią pravėrus 2023“

2023 m. spalio 20 dieną į Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ mokytojų organizuojamą ir jau tradicine tapusią respublikinę pradinių klasių mokinių konferenciją „Senolių skrynią pravėrus 2023“ vyko 3 kl. mokinės Kamilė Šablevičiūtė ir Ernesta Ravaitytė. Konferencijos tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius domėtis senaisiais amatais, branginti savo tautinį-kultūrinį savitumą, stiprinti kartų ryšius, formuoti mokinių pažinimo, kūrybiškumo, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas bei  IKT gebėjimus.

Mūsų mokyklos mokinė Kamilė pristatė savo močiutės kulinarinį amatą – pyrago kepimą, o Ernesta pranešimo metu buvo puiki pagalbininkė informacinėse technologijose. Vėliau Kamilė savo ir močiutės keptu pyragu vaišino visus konferencijos dalyvius. Mokines konferencijai ruošė vyr. mokytoja Ž. Stankevičienė.