Šauliškos Kalėdos Alytuje 2022

Gruodžio 17 dieną Šeštokų mokyklos jaunieji šauliai vyko į Alytuje vykusį renginį „Šauliškos Kalėdos 2022“, kurio metu vyko „Šauniausio šaulio 2022“ rinkimai, koncertavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos jaunimo grupė „M Trio“.

Šeštokų mokyklai „Šauniausio šaulio 2022“ rinkimuose garbingai atstovavo Lukas Ažukas, kuriam padėką ir atminimo dovaną įteikė Alytaus Antano Juozapavičiaus 1-osios rinktinės vadas ats. kpt. Skirmantas Valatkevičius. Ačiū Lukui.

Norime padėkoti Alytaus Antano Juozapavičiaus 1-osios rinktinės vadui ats. kpt. Skirmantui Valatkevičiui ir šauniai jo komandai už puikiai suorganizuotą kalėdinę šaulišką šventę Alytaus apskrities jauniesiems šauliams.

Po renginio Šeštokų mokyklos jaunieji šauliai aplankė Alytaus miesto Kalėdų eglę bei 2022 metų Šeštokų mokyklos organizuotas šauliškas veiklas aptarė vakarieniaudami neformalioje aplinkoje.