Netradicinė integruota fizinio ugdymo ir fizikos pamoka Šeštokų mokyklos mokiniams

Rugsėjo 28 dieną aštuntos klasės mokiniams vyko netradicinė integruota fizinio ugdymo ir fizikos pamoka „Vidutinis greitis“.

Po pramankštos 8 klasės mokiniai buvo supažindinti su pamokos tikslais, paaiškintos užduotys, kurias turėjo atlikti poromis arba trejetais. Kiekviena pora turėjo ridenti kamuolį tarp stovelių ir pamatuoti  riedėjimo laiką bei atstumą tarp dviejų stovelių. Vėliau vyko intensyvūs vidutinio kamuolio riedėjimo greičio skaičiavimai.

Pamoką užbaigėme netradiciniu žaidimu „Kas greitesnis?“ ir vykusių veiklų aptarimu, refleksija. Netradicinę integruotą fizinio ugdymo ir fizikos pamoką vedė fizinio  ugdymo ir fizikos mokytojai Vaidas Jasevičius ir Audrius Kazakevičius.

Noriu padėkoti fizikos mokytojui Audriui ir 8 klasės mokiniams už naujas patirtis ir bendrystę.