Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną minėjome tinklinio aikštelėje

Šiandien Šeštokų mokyklos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus mokiniai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės dieną žaisdami tinklinį.

Turnyre dalyvavo keturios komandos, kurios žaidė tarpusavyje rato sistema.

Po atkaklios ir permainingos kovos paaiškėjo turnyro prizininkai ir nugalėtojai. Ketvirti turnyre liko komanda „REMP“, trečią vietą užėmė „Titanai“, antra vieta atiteko komandai „Gabija ir CO“.

Turnyro, skirto Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti, nugalėtojais tapo komanda „Kovotojai“. Sveikiname.

Už medalius norėtume padėkoti Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė“.

Smagu, kad Šeštokų mokyklos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų skyriaus jaunimas aktyviai dalyvauja pilietiškumo akcijose, organizuojamose per sporto turnyrus.