2×2 krepšinio turnyras, skirtas Sausio 13-ajai, Laisvės gynėjų dienai, paminėti

Šiandien po pamokų Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko 2×2 krepšinio turnyras, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Turnyre dalyvavo grupelė vyresnių klasių mokinių, kurie burtų tvarka susiskirstė į 4 komandas.

Sužaidus visus susitikimus paaiškėjo turnyro prizininkai ir nugalėtojai. Turnyre iškovojusi vieną pergalę bronzos medaliais pasipuošė komanda „Kova“ (Karolis ir Alanas), sidabro medalius iškovojo komanda „Vienybė“ (Emilis ir Gytis). 2×2 krepšinio turnyro, skirto Laisvės gynėjų dienai paminėti, nugalėtoja tapo ir aukso medaliais pasipuošė komanda „Laisvė“ (Lukas J. ir Titas).

Baudų konkurso nugalėtoju tapo Matas Raginskas. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Titas Tamašauskas, kuriam įteikta naudingiausio žaidėjo statulėlė.

Už apdovanojimus ačiū Lietuvos tautinio olimpinio komiteto finansuojamam projektui „Olimpinė karta“ – „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė“.

Už nuotraukas dėkui Emai Burinskaitei.