Įspūdžių pilna diena

Ši diena ketvirtos klasės mokinukams buvo tiesiog įspūdinga. Neapsakomas jausmas lydėjo vaikus, kai dalyvavo Lazdijuose vykusiame renginyje „Jei matomas – esu saugesnis“, kuris vyko Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje. Mokiniai išbandė kelių eismo taisyklių žinias protų mūšyje. Jį vedė sporto komentatorius, TV laidų vedėjas, rašytojas, protmūšių organizatorius ir vedėjas Robertas Petrauskas. Policijos pareigūnai priminė visiems apie elgesį kelyje, gatvėje. Vaikams buvo išdalinta daug atšvaitų. Buvo demonstruotos policijos transporto priemonės, kuriomis ypač susidomėjo mokiniai ir jų mokytojos. Sėkmė protų mūšyje lydėjo Emiliją ir Viktoriją. Mergaitės puikiai atsakinėjo į klausimus bei laimėjo prizines vietas. Visi ketvirtokai į mokyklą grįžo linksmi, laimingi ir su dovanomis.

Daugiau užfiksuotų akimirkų čia.