27 vasario, 2024Daily Archives

Šauliška naktis Šeštokų mokykloje 2024

Kaip ir kasmet vasario mėnesį Šeštokų mokyklos NVŠ jaunieji šauliai organizuoja Šaulišką naktį mokykloje. Šiemet taip pat nelaužėme tradicijų ir Šauliška naktis Šeštokų mokykloje 2024 įvyko, jos metu organizavome ir Šaulišką Valentino vakaronę, palaikėme Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę varžybose dėl patekimo į Europos vyrų krepšinio čempionato atranką, sveikinome Lietuvą su Valstybės atkūrimo diena įmesdami 106 baudas ir įmušdami 106 baudinius, žaidėme tinklinį, biliardą, stalo futbolą, įvairius stalo žaidimus. Na, trumpiau tariant, turiningai leidome naktį Šeštokų mokykloje.

Už šaulišką įrangą ir šauliškus suvenyrus jauniesiems šauliams dėkojame Alytaus apskrities A. Juozapavičiaus šaulių I rinktinei, už patikėtą Šeštokų mokyklą dėkui mokyklos direktorei A. Burbaitei.

Taip pat noriu pasidžiaugti Šeštokų mokyklos jaunųjų šaulių branduoliu – kaip visada aktyviu, draugišku, išradingu ir, aišku, ištvermingu (nemiegojo visą naktį…).

Daugiau gražių akimirkų yra čia.

Laimėjimai „Olympyje“

Rudenį mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo edukaciniuose konkursuose „Olympis 2023“ (rudens sesija). Mokiniai pasiekė labai gerų rezultatų, užėmė prizines vietas ir buvo apdovanoti diplomais.

Dėkojame mokiniams už dalyvavimą konkursuose.