1 vasario, 2024Daily Archives

Geriausio Šeštokų mokyklos vartininko (-ės) ir taikliausio baudinių mušėjo (-os) turnyras 2024

Sausio 29 ir 31 dienomis Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko Geriausio vartininko (-ės) ir taikliausio baudinių mušėjo (-os) turnyras, kuriame dalyvavo 18 merginų ir 26 vaikinai.

Visi dalyviai po du kartus turėjo mušti baudinius, vartininkai keitėsi po kiekvieno praleisto įvarčio. Kas įmuša – patenka į kitą etapą, kas pramuša – iškrenta. Į finalą pateko po tris vaikinus ir tris merginas.

Po labai įdomios ir atkaklios kovos paaiškėjo geriausias Šeštokų mokyklos vartininkas ir vartininkė 2024, kuriais tapo devintokai Deivydas Račius ir Toma Mikelionytė. Taikliausiais Šeštokų mokyklos baudinių mušėjais tapo dešimtokai Gytis Pakruopis ir Gerda Dumčiūtė. Nugalėtojai apdovanoti medaliais. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektas „Kūrybinga ir aktyvi Šeštokų mokyklos bendruomenė 2024“.

Taip pat noriu padėkoti Rokui B. ir Edgarui R. už pagalbą organizuojant šį turnyrą. Didžiulis dėkui renginio fotografėms Ligitai G. ir Karinai S.

Daugiau renginio akimirkų yra čia.