20 gruodžio, 2023Daily Archives

Skirtukų gamyba

Šiandien pailgintos grupės mokiniai leido laiką rimtai nusiteikę ir susikaupę. Popietę su jais buvo ir ne tik namų darbus, bet ir skirtuką pratyboms pasidaryti padėjo savanorė Ema Burinskaitė. Tai poilsis protui nuo kasdienių namų darbų bei įtampos. Ačiū Emutei Burinskaitei!

Šeštokų mokyklos jaunieji verslininkai rajoninėje KALĖDINĖJE MUGĖJE

„Gerumo link“ veikla

Vykdant Vaikų ir paauglių nusikalstamumo programą „Gerumo link“, mokiniai dalyvavo sertifikuotos Nirvana fitness trenerės Aldonos Mikulskienės užsiėmime. Ačiū trenerei A. Mikulskienei už bendradarbiavimą, už įkvėpimą sveikatos stiprinimui.

Programos vadovė soc. pedagogė A. Vaišnienė

Berniukų salės futbolo Mr. Golas 2023 U14 žaidynės Alytuje

Gruodžio 20 dieną Alytuje vyko berniukų salės futbolo Mr. Golas 2023 U14 B grupės varžybos, kuriose visai šauniai pasirodė Šeštokų mokyklos jaunieji futbolininkai. Užimta antra vieta tarp keturių komandų, nusileista tik tikrai galingai Simno gimnazijos pirmai komandai. Noriu pasidžiaugti savo auklėtiniais, jaunaisiais Šeštokų mokyklos futbolininkais, atidavusiais varžybose visas jėgas: Justu, Domu, Einoru, Roku, Kristupu, Nojumi G., Nojumi A. Pagarba Jums.