1 gruodžio, 2023Daily Archives

Netradicinė fizinio ugdymo pamoka Šeštokų mokyklos septintokams

Lapkričio 30 d. Šeštokų mokyklos septintokams vyko netradicinė fizinio ugdymo pamoka „Šaudymas iš lanko į taikinį“, kurią vedė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3gd klasės mokinys Lukas Ažukas.

Po specialaus apšilimo Lukas septintokams pristatė lanką, papasakojo apie strėles, taikinius, šaudymo iš lanko subtilybes, parodė vietą, kurioje vyks šaudymas. Septintokai susiskirstę poromis, prižiūrimi Luko atliko po tris šūvius iš lanko į taikinius. Taikliausias iš vaikinų – Tajus Abromaitis, iš merginų – Emilija Kazakevičiūtė. Pamokos pabaigoje septintokams buvo suorganizuotas komandinis šaudymas iš lanko (estafetė).

Dar kartą dėkui Lukui Ažukui už savanorystę, už entuziazmą dalintis savo patirtimi su kitais, už puikią netradicinę fizinio ugdymo pamoką septintokams.

Už inventorių norime padėkoti Alytaus apskrities A. Juozapavičiaus šaulių I rinktinei.

Pirmokai dalyvavo edukacijoje „Bičių dovanos“

1 klasės mokiniai lankėsi Alytaus kraštotyros muziejuje ir dalyvavo edukacijose „Bičių dovanos“ „Kaip dvylika mėnesių šventes šventė“. Mokiniai atliko įvairias praktines užduotis, kurios lavina kūrybiškumą bei mąstymą, padeda geriau pažinti krašto praeitį.