30 rugsėjo, 2020Daily Archives

Dailininkus apdovanojo patys pasieniečiai

Rugsėjo 30 d.  mokykloje lankėsi VSAT Varėnos rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pasieniečiai, kinologai. Jų tikslas buvo apdovanoti dar pavasarį organizuotame piešinių konkurse „Pasieniečiai – Lietuvos valstybės sienos sargyboje“ dalyvius. Konkurse dalyvavo „Išmanioji klasė“ būrelį lankantys mokiniai, nupiešę darbus, kurie ir buvo pripažinti verti padėkų iš VSAT Varėnos pasienio rinktinės vado Virgilijaus Raugalės. Po apdovanojimų moksleiviai stebėjo kinologų meistriškumą, pasirodymą su sargybine Pantera.

Susitikimas su pasieniečiais

Rugsėjo 30 dieną Šeštokų mokykloje lankėsi atstovai iš Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos – jaunesnysis specialistas (kinologas) Dainius Ribinskas ir vyresnysis specialistas Ramūnas Kulakauskas. Mokiniams papasakojo, su kokiomis kasdieninėmis problemomis tenka susidurti dirbant pasienyje, bei parodė filmą apie VSAT veiklą. Taip pat papasakojo apie šiuolaikišką ir modernią Medininkų pasieniečių mokyklą. Pristatė filmą, sukurtą apie Kalvarijos pasienio užkardos pasieniečių darbą. Pabaigoje mokiniams atsakė į jiems iškilusius klausimus.

Istorijos mokytojas Robertas Janulevičius

Sveikatinimo veiklos mokykloje

Prasidėjus Naujiems mokslo metams Lazdijų r. Šeštokų mokykloje 1–10 klasėse buvo organizuoti pokalbiai apie COVID-19 profilaktines priemones , kalbėta ir apie asmens higieną. Pradinėse klasėse demonstruotas dantų muliažas ir mokoma, kaip teisingai valyti  dantis ir laikytis burnos higienos.

Rugsėjo 16 dieną paminėdami Europos judrumo savaitę su 7 kl. mokiniais organizavome žygį po Šeštokų miestelį. Ėjome pėstute, bėgome, žygiavome, sportavome. Darėme poilsio valandėles, mankštinomės.

VSB specialistė R. Petrauskienė