rugsėjo 21, 2020Daily Archives

Dėmesio!!!

Skelbiame galingą AcceleratorX jaunųjų bendrovių programos startą ir kviečiame 9-12 kl. mokinius bei Jus, mokytojai,  į didžiausią Lietuvos Junior Achievement organizuojamą renginį.

Šis internetinis iššūkis (inovacijų stovyklos internetinis analogas) yra pirmasis jaunųjų bendrovių programos AcceleratorX įgyvendinimo žingsnis šiais mokslo metais. Mokinių komandos sugeneruos realias verslo idėjas, kurias toliau galės vystyti įregistravę jaunąją bendrovę bei dalyvauti tolimesniuose programos renginiuose.

Lietuvos Junior Achievement investuos į 4 kiekvienos jaunosios bendrovės akcijas, kurios po internetinio iššūkio per mėnesį, t. y. iki spalio 25 d. (imtinai), įkurs jaunąją bendrovę.

Daugiau informacijos siunčiame priede.

REGISTRACIJA

Registracija vyksta nuo rugsėjo 7 d. iki rugsėjo 22 d. (imtinai).
Nors stovyklos vyks internetu, jos organizuojamos skirtingais regionais, Facebook grupėmis (turinys nesiskirs).

Komandos registruotis gali šioje nuorodoje: REGISTRACIJA

Užsiregistravusios komandos patikslintą dalyvavimo informaciją gaus rugsėjo 22 d. el. paštu.

Facebook renginys: http://bit.ly/BootcampAccX
Jei turite klausimų, galite mielai kreiptis rasa@lja.lt arba tel. 86 17 07661.

Europos judumo savaitės renginiai trečioje klasėje

Trečios klasės mokiniai prisijungė prie Europos judumo savaitės ir rugsėjo 16–22 dienomis dalyvavo aktyviose veiklose. Vaikai daug sportavo, keliavo pėsčiomis po miestelį. Keliaudami pėsčiomis pastebėjo daug įvairių įdomių objektų, atkreipė dėmesį į gamtos grožį, gėrėjosi augalija. Tyras, gaivus oras ir sportas dovanojo daug malonių akimirkų.

#MobilityWeekLazdijai

Europos judumo savaitę ketvirtokai pažymėjo…

…linksmosiomis estafetėmis „Judėk linksmai, gyvenk sveikai“. Mokiniai pasidalino į varžybų komandas, kur geros emocijos liejosi per kraštus.

#MobilityWeekLazdijai