17 birželio, 2014Daily Archives

Vaikų vasaros stovykla.

Šeštokų mokykloje nuo 2014-06-09 iki 2014 – 06-17 vyko vaikų vasaros stovykla ,, Per vasarą – nė ašaros”. Į  jau 15 metų mūsų  mokykloje  organizuojamą  vaikų vasaros  poilsio stovyklą šiais metais susirinko 15 mokinių iš soc. remtinų  ir mažas  pajamas  gaunančių  šeimų.

Stovyklos metu vaikai aplankė Trakų pilį, Gedimino pilį, Valdovų  rūmus, Katedrą, ledo areną.  Pabuvojome Palangoje – daugelis vaikų pirmą kartą pamatė jūrą. Palangoje aplankėme Gintaro muziejų, botanikos sodą, Birutės  kalną, pasivaikščiojome  pajūriu, aplankėme mini zooparką. Basanavičiaus gatvėje vaikai aplankė kai kuriuos  atrakcionus. Mokykloje organizavome Madų  šou, Pasakų dieną. Poilsiavome  prie  Lankų  ežero. Tten vaikai  maudėsi, organizavome  sportines varžybas, žaidimus. Stovyklos metu vaikai praleido turiningai laiką.

Stovyklos  vadovė  V.  Rinkevičienė.