Laureatai – į svečius pas merą pusryčiauti

Jau šeštus metus iš eilės rajono geriausieji, kūrybingiausieji, išmaniausieji mokiniai kviečiami į susitikimą su meru puodeliui kavos. Kaip pats meras minėjo, tai ne tik susitikimas, bet ir motyvacija siekti geresnių rezultatų, tobulėti bei garsinti savo kraštą, mokyklą.

Miglė Mikeliontė (6 kl.) – mokinė, apdovanota už rusų k. dailyraščio pirmos vietos laimėjimą. Mokinę ruošė rusų k. mokytoja D. Vievesienė. Vasarei Tamašauskaitei, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3ge klasės mokinei, padėka už aukščiausius įvertinimus rajoninėje geografijos olimpiadoje. Mokinę ruošė geografijos mokytoja B. Jurkonienė. Na, o Gytis Gliaudenius šiais metais tapo 9–10 kl. anglų k. konkurso laureatu. Jis kartu su anglų k. mokytoja S. Ažukiene dalyvaus respublikiniame ture.

Anglų k. mokytoja S. Ažukienė