Azartiškos krepšinio varžybos

Lapkričio 17 dieną vykdydami Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programą ,,Gerumo link“ mokykloje vyko krepšinio varžybos 3×3. Dalyvavo 7 komandos, kurias sudarė 21 mokinys.
Po įtemptų ir atkaklių kovų I vietą laimėjo Alvijus, Povilas ir Dinas, II vietą – Donatas, Edgaras, Ignas. III vieta atiteko Kajaus, Martyno, Luko komandai. Varžybos labai įdomios, žaidimas greitas, mokiniai labai įtemptai, azartiškai žaidė, kiekviena komanda turėjo sirgalių. Patiko ir žaidėjams, ir sirgaliams. Po varžybų vyko apdovanojimai, kuriuos įteikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas, Jurgita Vaičeskienė.
Lauksime kitų varžybų. Varžybas organizavo kūno kultūros mokytoja, programos darbo grupės narė Genovaitė Umbrienė.
Programos vadovė, socialinė pedagogė Alma Vaišnienė