Konferencija „Gamta – mano namai 2024“

Balandžio 19 d. Šeštokų mokykloje vyko rajoninė pradinių klasių  gamtamokslinė konferencija „Gamta – mano namai 2024“, kurią organizavo mokytojos A. Bendaravičienė ir Ž. Stankevičienė. Konferencijos tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius domėtis juos supančia gamta bei aplinka, formuoti mokinių pažinimo, kūrybiškumo, komunikavimo, socialumo ir mokymosi mokytis, bendravimo ir bendradarbiavimo, IKT kompetencijas, ugdyti gebėjimus pritaikyti žinias praktikoje.

Renginyje dalyvavo mokiniai iš Seirijų A. Žmuidzinavičiaus, Veisiejų S. Gedos gimnazijų, Šeštokų mokyklos, mokyklų-darželių „Vyturėlis“, „Kregždutė“ bei Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos  Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus.

Mokiniai pasidalijo savo žiniomis, patirtimi, tyrinėjimais. Jų pranešimai buvo įvairūs, išsamūs ir įdomūs. Mokiniai klausėsi su dideliu susidomėjimu ir tai, ką išgirdo, taikys savose veiklose. Mokyklos direktorė dalyviams įteikė padėkas ir dėkojo už puikius, išradingus pranešimus.

Dėkojame mokytojoms už mokinių paruošimą. Tikimės, kad šis renginys taps tradicinis mūsų mokykloje.