„Valentino dienos porų tinklinio turnyras 2024“ Šeštokų mokykloje

Papuoštoje Šeštokų mokyklos sporto salėje jau antrus metus iš eilės vyko analogų neturintis Valentino dienos porų tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo net 7 mokinių poros iš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus ir Šeštokų mokyklos.

Turnyras vyko dviejose grupėse rato sistema, visos komandos sužaidė tarpusavyje. Pirmas vietas grupėse užėmusios komandos varžėsi dėl čempionės titulo, antras vietas grupėse užėmusios komandos – dėl III vietos laimėtojos titulo.

Vyko labai įdomi, bet kartu ir draugiška, šventinė kova.

5–7 vietos atiteko komandoms „Sužeistos širdys“ – Lukui A. (3gd kl.) ir Emai R. (3gd kl.), „Meilužiai“ – Rokui B. (4gd kl.) ir Emai B. (4gd kl.), „Širdukai“ – Matui R. (4gd kl.) ir Gabijai M. (4 gd kl.).

Ketvirtą vietą Valentino dienos porų tinklinio turnyre užėmė komanda „Saldainiukai“ (Beatričė, 9 kl., ir Edgaras, 9 kl.), trečią prizinę vietą iškovojo komanda „Meilės pasala“ (Karolis V., 4gd, ir Karolina S., 3gd), antra vieta atiteko komandai „Metų porelė“ (Gytis P., 10 kl., ir Karina S., 9 kl.). Antrojo Valentino dienos porų tinklinio turnyro nugalėtojais tapo komanda „Meilės bomba“ (Jokūbas A., 9 kl., ir Eglė J., 9 kl.). Didžiausi sveikinimai!

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti mokytojo V. Jasevičiaus įsteigtomis taurėmis, visi turnyro dalyviai – paguodos prizais.

Noriu padėkoti visiems šio netradicinio renginio dalyviams už ryžtą, geras emocijas, puikią nuotaiką ir, aišku, meilę tinkliniui.

Taip pat dėkui už puikias nuotraukas ir filmukus devintokėms Mijai ir Karolinai.

Manau, kad šis Valentino dienos porų tinklinio turnyras taps tradiciniu, kasmetiniu renginiu.