Netradicinė integruota matematikos ir technologijų pamoka antroje klasėje

Antroje klasėje vyko netradicinė integruota matematikos ir technologijų pamoka su mokytoju G. Mirijausku „Aš – meistrelis“.

Technologijų kabinete mokytojas parodė įvairius darbo įrankius, kuriuos antrokai skaičiavo, atliko   sudėties ir atimties, matavimo veiksmus. Šiame kabinete ypač vaikus sužavėjo vyresniųjų klasių mokinių išdrožtas Šeštokų miestelio herbas, rankšluostinės, dubenys, šaukštai, pagaminti gražūs mediniai žaisliukai, nameliai.

Ši pamoka mokiniams padėjo paprasčiausiais atvejais sieti skaičius ir aritmetinius veiksmus su konkrečiais artimiausios aplinkos objektais ir situacijomis, suvokti, kad išmatuoti reiškia rasti, kiek tam tikrų matavimo vienetų telpa į matuojamą objektą, teisingai skaityti ir užrašyti ilgio skaičiavimo rezultatus vieniniais matiniais skaičiais.