Šauliška stovykla Šeštokų mokyklos jauniesiems šauliams

Pirmąją šauliškos stovyklos dieną Kalniškės miške jaunieji šauliai mokėsi ugnies ir judėjimo manevro, po kurio sekė praktinių veiksmų fazė: viena grupė turėjo įsitvirtinti jiems paskirtoje teritorijoje ir vykdyti objekto gynybą, kita grupė turėjo atlikti saugomo objekto žvalgybą bei susiplanuoti ir įvykdyti reidą.

Už praktinę veiklą Kalniškės miške Šeštokų mokyklos jauniesiems šauliams dėkojame Dainavos apygardos I rinktinės 108 Lazdijų kuopos kariui savanoriui A. Dzemydai.

Grįžę į kaimo turizmo sodybą „Audros vienkiemis“ pietavome, žaidėme tinklinį, maudėmės. Labai AČIŪ šios sodybos savininkei Audrai Kimbirauskienei.

Dėkui kolegai R. Janulevičiui už pagalbą organizuojant šaulišką stovyklą Šeštokų mokyklos jauniesiems šauliams.

Už suteiktas galimybes Šeštokų mokyklos jauniesiems šauliams tobulėti neformalioje aplinkoje dėkui Lazdijų rajono savivaldybei ir Alytaus apskrities karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-ajai rinktinei.

Taip pat noriu pasidžiaugti aktyviais savo auklėtiniais – Šeštokų mokyklos jaunaisiais šauliais.

Rytoj laukia orientacinis žygis po Kalniškės mišką.

Daugiau smagių akimirkų yra čia.

Antrą šauliškos stovyklos dienoją vyko orientacinis žygis po Kalniškės mišką. Jaunieji šauliai susiskirstę į komandas turėjo įveikti 8 km trasą, kurioje reikėjo kuo greičiau surasti taškus pagal simbolius ir duotas koordinates.

Po labai intensyvių paieškų ir rimto judesio po Kalniškę paaiškėjo orientacinio žygio prizininkai ir nugalėtojai.

Ketvirta vieta atiteko komandai „Minos“. Trečią vietą užėmė komanda „Kulkos“, antra vieta atiteko komandai „Minosvaidžiai“. Orientacinio žygio po Kalniškės mišką nugalėtojais tapo komanda „Partizanai“. Prizininkai apdovanoti medaliais, visi dalyviai – atminimo suvenyrais.

Tariame labai AČIŪ Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės Lazdijų 108-osios kuopos kariui savanoriui Aurimui Dzemydai už dar vieną puikiai suorganizuotą orientacinį žygį po Kalniškės mišką Šeštokų mokyklos jauniesiems šauliams. Tikimės bendrauti ir bendradarbiauti ir kitais metais. Taip pat labai AČIŪ Šeštokų mokyklos direktorei A. Burbaitei už sudarytas sąlygas dieninėms jaunųjų šaulių stovykloms ir skirtą transportą. Dar vieną AČIŪ tariame Lietuvos šaulių sąjungos karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadovybei už mokomąsias priemones, maitinimą, suvenyrus bei sudarytas puikias sąlygas organizuoti jaunųjų šaulių dienines stovyklas. Taip pat labai dėkojame kaimo turizmo sodybos „Audros vienkiemis“ savininkei Audrai Kimbirauskienei.

Dar norime padėkoti ir pasveikinti 55-ojo gimtadienio proga istorijos mokytoją R. Janulevičių, kuris kasmet prisideda prie Šeštokų mokyklos jaunųjų šaulių dieninių stovyklų organizavimo bei jaunųjų šaulių ugdymo.

Daugiau šios dienos įdomybių yra čia.