Respublikinėje technologijų olimpiadoje…

2023-05-12 Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2023“. Lazdijų rajonui respublikiniame etape atstovavo: Lazdijų rajono Šeštokų mokyklos 10 kl. mokinė Ema Račiukaitytė (mityba, mokytoja Jolita Jasevičienė), Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, Šeštokų skyriaus 4gd kl. mokinė Gabrielė Zalieckaitė (taikomasis menas, amatai ir dizainas, mokytoja Jolita Jasevičienė) ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 8b kl. mokinė Kamilė Klinkevičiūtė (tekstilė, mokytoja Lina Žaliauskienė).

Šauni merginų kompanija originaliai eksponavo savo namų darbus, atsakingai, kūrybingai atliko olimpiados užduotis, viską įvykdė ir suspėjo bei puikiai praleido laiką.

Didžiausi visų mūsų ir jūsų sveikinimai skrieja Gabrielei Zalieckaitei, kuri nepaisant ankstyvo kėlimosi, ilgos kelionės, lengvos įtampėlės, iškovojo respublikinėje technologijų olimpiadoje taikomojo meno, amatų ir dizaino srityje labai garbingą II vietą. Per tris valandas ji sukūrė meninį, menui skirtą albumą-knygą: pasiruošė lapus, viršelį, įrišo ir apipavidalino pagal duotą temą.

Ačiū išradingajai, kūrybingajai ir darbščiajai Gabrielei. Ji mūsų pasididžiavimas ir meno žiburys. Džiaugsmas tave pažinti ir dirbti kartu, gaila, trumpai😉. Sėkmės, vis naujų atradimų Tau meno platybėse!🥰