Dalyvavo pradinių klasių mokinių konferencijoje

2022 m. spalio 21 dieną į Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ mokytojų organizuojamą ir jau tradicine tapusią respublikinę pradinių klasių mokinių konferenciją „Senolių skrynią pravėrus 2022“ vyko Šeštokų mokyklos 2 kl. mokinės Ernesta Ravaitytė ir Kamilė Šablevičiūtė. Konferencijos organizavimo tikslas – skatinti pradinių klasių mokinius domėtis senaisiais amatais, branginti savo tautinį-kultūrinį savitumą, stiprinti kartų ryšius, formuoti mokinių pažinimo, kūrybiškumo, komunikavimo, socialumo ir mokymosi mokytis, bendravimo ir bendradarbiavimo, IKT kompetencijas, ugdyti gebėjimus pritaikyti žinias praktikoje.

Ernesta kalbėjo apie savo močiutės amatą – kojinių mezgimą pristatyme „Be staklių išausta, be adatos pasiūta“. Mokinę konferencijai ruošė mokytoja Ž. Stankevičienė.