16 rugsėjo, 2021Daily Archives

Ekspedicija dviračiais į Kalniškės mišką

Vakar po pamokų grupelė Šeštokų mokyklos mokinių kartu su fizinio ugdymo mokytoju Vaidu važiavo dviračiais į Kalniškės mišką. Riedėjome plentu, vingiuotais, kalvotais miško takeliais. Pasiekėme Kalniškės mūšio vietą, uždegėme žvakeles ant žuvusių už Lietuvos laisvę kovotojų kapų. Vėliau vykome į stovyklavietę miške, kur kepėme dešreles, lenktyniavome dviračiais, stebėjome Gusto akrobatinius triukus su dviračiu. Trumpiau tariant, puikiai leidome laiką gamtoje. Ačiū ekspedicijos dviračiais dalyviams. Visiems ekspedicijos dviračiais dalyviams įteikti atminimo medaliai. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui („Olimpinės kartos“ projektas).

Įvertinti Šeštokų mokiniai

Pagaliau Šeštokų mokyklos mokiniams įteikti apdovanojimai už dalyvavimą sportinėse varžybose ir pilietiškumo bei sveikos gyvensenos renginiuose karantino metu 2020-2021 m. m.
Ačiū už paramą Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, ačiū už pagalbą ir paramą istorijos mokytojams Birutei ir Robertui. Ir, aišku, labiausiai AČIŪ ir pagarba dalyviams. Jūs nerealūs.