Konkurso „Olympis 2017“ pavasaris

Edukacinio konkurso ,,Olympis” organizatoriai dėkoja mūsų mokytojams už konkurso organizavimą, o mokiniams už dalyvavimą. Dėkoja mokytojams kurių mokiniai gavo diplomus konkurse ,,Olympis”: Audriui Kazakevičiui, fizikos  mokytojui, Aurelijai Paciukonienei, lietuvių k. mokytojai, Sandrai Ažukienei, anglų k. mokytojai, Irenai Bernatonienei, 3 klasės mokytojai, Gitai Dvilinskienei, 2 klasės mokytojai, Edvardui Januškevičiui, istorijos mokytojui, Birutei Jurkonienei, geografijos mokytojai, Rimai Petrauskienei, biologijos mokytojai, Linai Šimeliauskienei, 4 klasės mokytojai, Alinai Kancevičienei, matematikos mokytojai.

Sveikiname mokinius, konkurso dalyvius, kurie gavo diplomus: Rugilę Kairaitytę (10 kl.), Patriciją Skugorovaitę (8 kl.), Justą Miliauską (6 kl.), Gabrielę Zalieckaitę (6 kl.), Brigitą Barynaitę (6 kl.), Skaistę Karauskaitę (5 kl.), Justiną Gliaudeniūtę (5 kl.), Saulę Kunigonytę (4 kl.), Radvilę Nedzinskaitę (4 kl.), Martyną Kancevičių (4 kl.), Vilių Bubiną (3 kl.), Nojų Pečiukonį (3 kl.), Dorianą Murauską (3 kl.), Viktoriją Bubinaitę (2 kl.), Miglę Klimavičiūtę (2 kl.) Karoliną Juodeškaitę (2 kl.), Jokūbą Ažuką (2 kl.), Beatričę Kancevičiūtę (2 kl.), Austėją Pranckevičiūtę (2 kl.).

Iš jų 5 mokiniai gavo medalius: Beatričė Kancevičiūtė – 2 medalius, Jokūbas Ažukas – 1 medalis, Viktorija Bubinaitė – 1 medalis, Radvilė Nedzinskaitė  – 1 medalis, Rugilė Kairaitytė – 1 medalis.

Kviečiame mokinius dalyvauti rudens sesijoje 2017 m. lapkričio mėnesį.