Veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ“ kovo 14–20 d.

,,Nė vienas vaikas neturi patirti patyčių. Netoleruodami patyčių ir reaguodami į jas, kartu mes galime sustabdyti patyčių ratą. Aš. Tu. Mes.“

Dr. Robertas Povilaitis, psichologas, „Vaikų linijos“ vadovas

Mokykloje vyko „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Aktyviai dalyvavo visų klasių mokiniai, mokyklos bendruomenė. Mokiniai piešė piešinius, juose išreikšdami savo meilę, gerumą, draugiškumą vienas kitam, vyko draugiškos tinklinio varžybos, J. Biliūno apsakymo „Kliudžiau“ skaitymas ir diskusija. Apsakymą skaitė 9 klasės mokinė R. Šimoniūtytė. Diskusijos vyko klasių valandėlių metu su auklėtojais, su mokiniais apie internetines patyčias diskutavo informatikos mokytoja. Taip pat mokykloje veikė anoniminis paštas „Kas mus moko tyčiotis?“, kur mokiniai išdėstė mintis, kas juos moko tai daryti, dėl ko jie tyčiojasi iš kitų savo bendraamžių.
Mokiniai gamino iš savo nupieštų delniukų, ant kurių išdėstė savo mintis, „Gerumo medį“, kuris papuošė mokyklos sieną.