Respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso „Dviratis mano draugas“ laimėtojai

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos automobilių klubas ir pramogų kompleksas „Kaunakiemio pramogos“ (Vilko kartodromas) Lietuvos mokinius kvietė dalyvauti mokinių kūrybinių darbų konkurse „Dviratis mano draugas“. Konkurso tikslas – lavinti ir skatinti mokinių kūrybinius, meninius, tiriamuosius, komunikacinius gebėjimus, atkreipiant dėmesį į savo, kaip eismo dalyvio, saugumą.

Seimo nario Gedimino Vasiliausko iniciatyva Seimo II ir III rūmus jungiančioje galerijoje nuo rugpjūčio 17 iki 31 d. eksponuojama respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso „Dviratis mano draugas“ laimėtojų paroda.

Rugpjūčio 25 d. į LR Seimo rūmus buvo pakviesti Šeštokų mokyklos 3 klasės mokinys Dominykas Žilionis ir 8 klasės mokinė Miglė Mikelionytė. Nugalėtojams buvo įteikti diplomai už dalyvavimą konkurse bei rėmėjų prizai, surengta ekskursija po LR Seimą.

Sveikiname Dominyką ir Miglę!

I. Bernatonienė, B. Jurkonienė