Stovyklos pirmosios dienos akimirkos…

Lazdijų r. Šeštokų mokykloje šiandien, birželio 22 dieną, startuoja Vaikų vasaros ir poilsio stovykla „Per vasarą nei ašaros“. Net 20 vaikučių šurmuliuos stovykloje birželio 22–29 dienomis.

Pirmoji diena prasidėjo mokykloje. Visi susirinko pailsėję, pasiilgę vieni kitų, pasitarę susikūrė savo stovyklos taisykles, jas visi surašėme dideliame plakate. Vėliau vyko mankšta (kuri kartosis kiekvieną dieną, nes vaikai ilgokai buvo namuose), vėliau visi papusryčiavo ir išvyko į Būdvietį, į Akmenų muziejų.

Grįždami iš Akmenų muziejaus sustojome aplankyti Aštriosios Kirsnos dvaro.

Dar užsukome ir ant Rudaminos piliakalnio, čia žaidėme žaidimus ir susipažinę su savo rajono įdomiomis vietomis, pilni įspūdžių grįžome į mokyklą, papietavome, vėliau vėl vyko žaidimai, dienos aptarimas ir pasiruošimas kitai dienai, net nepastebėjome, kaip prabėgo pirmoji mūsų stovyklos diena.