„Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“

Tokiais tradiciniais žodžiais ir ausis rėžiančiu triukšmu Šeštokų mokykloje buvo išvyta žiema. Nors tikros žiemos išvyti ir nepavyko (tikriausiai pernai išvijome keleriems metams), tačiau šaltį, susikaustymą ir gal ne visada geras emocijas iš savo širdžių tikrai išvijome. Vadovaujama muzikos mokytojos A. Valasevičienės ir padedami miestelio muzikantų mokyklos bendruomenė linksminosi – žaidė liaudies žaidimus, dainavo, šoko, stebėjo ir aktyviai palaikė bekovojančius kas Lašininį, kas Kanapinį. Laimėjusieji vienus ar kitus žaidimus buvo apdovanoti simboliniais riestainių karoliais, taip pat išrinkta šauniausia kaukė ir apdovanota jos savininkė – anglų kalbos mokytoja S. Ažukienė. Na, o renginio pabaigoje visi, žinoma, skanavo blynus su aviečių uogiene.