Netradicinis fizinio aktyvumo renginys „Riedlenčių lenktynės“ Šeštokų mokykloje

Vasario 5 dieną po pamokų Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko riedlenčių lenktynės 1–2 klasių mokiniams „Mes vikrūs ir greiti“. Taip aktyviai judėdami pradedame vasarį, sveikatingumo mėnesį.
Sporto salėje buvo paruošta trasa, kurioje reikėjo pademonstruoti savo vikrumo, greičio, koordinacijos savybes, taip pat važiavimo įgūdžius atsisėdus ant riedlentės.
Greičiausi tarp berniukų: Faustas Mitrikevičius – II vieta, Andrius Žimantauskas  – II vieta, Rokas Mičiulis – I vieta, tarp mergaičių: Kamilija Kuncevičiūtė – III vieta, Smiltė Zaveckaitė – II vieta, Enrika Račiukaitytė – I vieta.
Šeštokų mokyklos direktorė A. Burbaitė visiems riedlenčių lenktynių „Mes vikrūs ir greiti“ dalyviams įteikė dalyvio diplomus, prizininkams – medalius. Už apdovanojimus AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektui „Olimpinė karta“.
Jaunieji riedlentininkai labai emocingai palaikė vieni kitus, skandavo, ragino, džiaugėsi, net verkė. Manau, kad šios lenktynės taps tradicinėmis, kasmetinėmis.
Taip pat dėkoju aštuntokams už pagalbą organizuojant šį netradicinį renginį. Ačiū Matui, Karoliui, Pauliui, Ryčiui, Emai, Gabrielei, Inetai, Oksanai, Skaistei.

Kūno kultūros mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius