Nacionalinis piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“

2019 m. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) kartu su Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Dailės mokytojų asociacija (DMA) organizavo Laisvės gynėjų dienai skirtą nacionalinį mokinių piešinių konkursą „Mes užaugome laisvi“.

Konkurso rengėjai nuoširdžiai dėkoja visiems savo kūrinius komisijos vertinimui pateikusiems mokiniams ir jų mokytojams. Iš beveik pusės tūkstančio atsiųstų kūrinių matyti, jog konkurso dalyvius Laisvės tema sudomino, buvo jiems svarbi.

Darbų vertinimo  komisija profesionaliai atrinko konkurso laureatų ir parodos dalyvių darbus. Kaip įprasta, buvo suformuota 60 darbų parodos kolekcija ir skirti 15-os laureatų (po 5 kiekvienai amžiaus grupei) diplomai bei padėkos raštai.

2020 m. sausio 2–15 d. LR Seimo II ir III rūmus jungiančioje galerijoje eksponuojama geriausių darbų paroda, virtualioje parodoje eksponuojamas 2 klasės mokinio Viliaus Burakovo piešinys. Už šį piešinį mokinys apdovanotas padėkos raštu.

Mokytoja I. Bernatonienė