Antrus metus merginų salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ finale dalyvavo ir Šeštokų mokyklos merginos

Sausio 10 d. Krosnos mokyklos sporto salėje vyko Lazdijų ir Druskininkų rajonų merginų salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ finalinės varžybos, kuriose jau antrus metus dalyvavo ir Šeštokų mokyklos merginų komandos.

8 kl. ir jaunesnių amžiaus grupėje Šeštokų mokyklos merginų salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ komanda užėmė III vietą.

Didžiuojuosi savo auklėtinėmis (Ema Burinskaite, Gabija Malažinskaite, Gabriele Vievesyte, Ema Račiukaityte, Ligita Jonavičiūte, Gerda Dumčiūte), kurios išdrįso dalyvauti merginų salės futbolo žaidynių „LadyGolas“ finale, nors pradėjome žaisti futbolą tik prieš metus.

Kūno kultūros mokytojas metodininkas Vaidas Jasevičius