Advento belaukiant…

Lapkričio 29 d. šeštos klasės mokiniai kartu su tėveliais mokykloje užvirė tikrą darbymetį. Popietės metu Inga Šubšinskienė išmokė, kaip iš natūralių gamtos gėrybių pasigaminti Advento vainiką. Iššūkis buvo ne tik jauniesiems menininkams, bet ir mamytėms, kurios taip pat pirmą kartą suko tvirtus, bet dailius šieno apskritimus, puošė juos žaliuojančiomis pušies, kadagio, eglės šakelėmis. Vainiko puošybai buvo naudojamos tik natūralios priemonės: gilės, kankorėžiai, kaštonai. Atmosfera buvo labai darbinga, o tvyrančio šieno ir sakų kvapo neperteiksi, jį reikia patiems patirti.

Popietei pasibaigus visi išėjo nešini savo rankomis pagamintais tikrais, natūraliais ir su meile bei dideliu užsidegimu ir kruopštumu papuoštais vainikais. Daugeliui mokinių tai pirmasis pačių pagamintas Advento vainikas. Tuo pat mokiniai į namus parnešė ir gyvybės, vilties, šviesos simbolį. Nors už lango dar nekvepia žiema, bet tikiu, kad popietė buvo jauki, prasminga ir įsimintina. Ačiū visiems tėveliams ir, žinoma, mamai Ingai, kuri su atsidavimu dalijosi savo patirtimi.

6 klasės auklėtoja Sandra Ažukienė