3×3 krepšinio turnyras, skirtas Šeštokų mokyklos direktorės A. Burbaitės taurei laimėti

Lapkričio 26 dieną Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko pirmasis 3×3 krepšinio turnyras, skirtas mokyklos direktorės A. Burbaitės taurei laimėti, kuriame varžytis panoro keturios vyresnių klasių vaikinų komandos: „Omnitel“, „Analginas“, „Bičiukai“ ir „Už Pyplio“.

Po labai atkaklios kovos paaiškėjo turnyro prizininkai ir nugalėtojai. Neiškovoję nei vienos pergalės 4 vietą turnyre užėmė komanda „Bičiukai“. Turnyre iškovoję vieną pergalę trečią vietą užėmė komanda „Už Pyplio“ (Aurelijus 4g kl., Karolis 8 kl., Titas 10 kl.). Iškovoję dvi pergales antrą vietą užėmė komanda „Omnitel“ (Justinas 9 kl., Emilis 9 kl., Martynas 3g kl.). Pirmojo 3×3 krepšinio turnyro, skirto Šeštokų mokyklos direktorės A. Burbaitės taurei laimėti nugalėtojais tapo (iškovojo visas pergales) komanda „Analginas“ (Kajus 3g kl., Lukas 9 kl., Edvinas 4g kl.). Sveikiname.

Komandos prizininkės apdovanotos medaliais ir diplomais, komanda nugalėtoja puikavosi turnyro taure. Po varžybų vyko baudų metimo konkursas, kurį po labai atkaklios kovos laimėjo devintos klasės mokinys Justinas Miliauskas. Jam statulėlę įteikė pati mokyklos direktorė.

Už apdovanojimus norėtume padėkoti mokyklos direktorei A. Burbaitei. Smagu, kad ji neabejinga sportuojančiam Šeštokų mokyklos jaunimui.