Apdovanoti Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos 100-mečiui skirto piešinių konkurso laureatai bei dalyviai

Lapkričio 8 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko konkurso „Knygų namų šviesa. Nacionalinei bibliotekai – 100“ laureatų apdovanojimo ceremonija. Konkursą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Dailės mokytojų asociacija. Šiais metais Martyno Mažvydo biblioteka  švenčia 100-metį, todėl buvo surengtas toks įspūdingas renginys, kurio dalyviai neužmirš dar ilgai. Į knygų šventovės gimtadienį buvo pakviesti antros klasės mokinė Ugnė Buzaitė, trečios klasės mokinys Raigardas Murauskas ir jų mokytoja I. Bernatonienė.

Jaunuosius kūrėjus pasveikino Nacionalinės bibliotekos generalinis direktorius prof. dr. Renaldas Gudauskas, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktorius Algirdas Sakevičius bei darbų vertinimo komisijos pirmininkas Vilniaus dailės akademijos Piešimo katedros docentas Gediminas Žuklys. Renginį vedė teatro vaikams „Teatriukas“ aktoriai, kurie vaikus  ir suaugusius linksmino  bei įtraukė į vaidybinę veiklą.

Diplomais bei renginio partnerių dovanomis buvo apdovanota 15 laureatų, kurie, lydimi mokytojų, atvyko iš 12 Lietuvos miestų: Joniškio, Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Šeštokų, Panevėžio, Raseinių ir Rokiškio rajonų, Skuodo, Šilalės, Telšių ir Vilniaus.

Mokiniams buvo surengta ekskursija po biblioteką, vaišės. Taip pat vaikai dalyvavo edukacinėje atvirų kūrybinių dirbtuvių veikloje „Pats sau“, kurioje originaliai pasipuošė sau skirtus marškinėlius.

Sveikiname antros klasės piešinių konkurso laureatę Ugnę Buzaitę bei trečios klasės mokinį Raigardą Murauską ir linkime tolimesnės kūrybinės sėkmės.

Irena Bernatonienė