„Judumo savaitę“ minėjome važinėdamiesi dviračiais

Prieš savaitę fizinio ugdymo mokytojas Vaidas pasiūlė netradiciškai paminėti „Judumo savaitę“ ir rugsėjo 18 dieną į mokyklą atvykti dviračiais. Sutiko grupelė Šeštokų mokyklos vyresnių klasių moksleivių ir matematikos mokytoja.

Po šešių pamokų pasitikrinome transporto priemones, pasipuošėme spalvotais skirtukais ir išvykome. Smagu buvo važiuoti vingiuotais, kalvotais siaurais Kalniškės miško keliukais. Oras tiesiog puikus, kompanija dar puikesnė.

Mūsų tikslas – dviračiais pasiekti Kalniškės miško mūšio vietą, susirasti aikštelę miške poilsiui.

Ši išvyka buvo išskirtinė, nes niekada anksčiau nebuvome to darę ir nemanėme, kad gali būti taip smagu su draugais važinėtis dviražiais po Kalniškės mišką. Manau, kad šis žygis taps tradiciniu ir mes galėsime tai pakartoti ir kitais metais.

Visi dviračių žygio dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, vykdančiam projektą „Olimpinė karta“.

10 klasės mokinė Ugnė Klimavičiūtė