Lazdijų rajono moksleivių futbolo žaidynės

Birželio 12 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos stadione vyko Lazdijų rajono moksleivių  futbolo 5×5 varžybos tarp rajono mokyklų komandų. Šiemet turnyre dalyvavo 5 komandos iš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, Krosnos, Šeštokų, Kapčiamiesčio E. Pliaterytės, A. Kirsnos mokyklų. Varžybos vyko rato sistema.

Noriu padėkoti savo auklėtiniams iš Šeštokų mokyklos (Kajui, Eitvydui, Martynui, Gyčiu P., Emiliui B., Emiliui M., Karoliui, Lukui, Gyčiui G.), kurie nepaisydami didelio karščio garbingai kovėsi aikštelėje už savo mokyklą ir užėmė 4 vietą Lazdijų rajono moksleivių futbolo žaidynėse.

Futbolas, kurį žaidėte, tikrai buvo mielas akiai, kova atkakli ir užimta vieta tikrai neatspindi komandos pajėgumo. Didžiuojuosi Jumis.

Kūno kultūros mokytojas V. Jasevičius