Nacionalinis vaikų ir moksleivių piešinių konkursas „Peizažas – Lietuvos spalvos“

1–2 klasių mokiniai dalyvavo nacionaliniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „Peizažas – Lietuvos spalvos“, kurį organizavo Menų studija „Linksmos spalvos“. Konkurso tikslas ir uždaviniai: skatinti vaikus mažiau leisti laiko prie kompiuterių ar mobiliųjų telefonų, daugiau laiko praleisti piešiant, vaizduojant, stebint gamtą, domėtis dailės žanrais, surasti daugiau laiko praleisti gamtoje.

Pradinukai stengėsi kūrybiniuose darbuose savitai, originaliai ir įdomiai pateikti mūsų krašto vaizdus įvairiais metų laikais. Į konkursą buvo išsiųsti mokinių Miglės Pečiukonytės, Nojaus Abasevičiaus, Viliaus Burakovo, Akvilės Sapronaitytės meniniai darbai.

Padėka už kūrybiškumą apdovanota Miglė Pečiukonytė, kuri nupiešė piešinį „Vasaros peizažas Lietuvoje“.

Sveikiname Miglę!

1–2 kl. mokytoja I. Bernatonienė