„GOLO“ finalinėse varžybose Lazdijuose iškovota III vieta

Gegužės 3 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos stadione vyko Lazdijų rajono moksleivių „GOLO“ finalinės žaidynės, kuriose tarpusavyje varžėsi Kučiūnų, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės, Šeštokų ir Krosnos mokyklų jaunieji futbolininkai.

Džiaugiuosi savo auklėtiniais iš Šeštokų mokyklos, kurie Lazdijų rajono moksleivių „GOLO“ finalinėse žaidynėse iškovojo III vietą: Kajumi, Martynu, Eitvydu, Gabija, Darija, Emiliu M.,  Emiliu B., Alvijumi, Karoliu. Šaunuoliai!

Taip pat noriu padėkoti jaunuoliams ir jaunuolėms už puikią kovą, atsidavimą, pasiaukojimą aikštelėje, savo mokyklos vardo garsinimą rajone. Man Jūs „kiečiausi“!!!

Dėkui tariu Robertui Grigui už pagalbą organizuojant „GOLO“ finalines varžybas Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos stadione bei Regimantui ir Patrikui už teisėjavimą varžybose.

Kūno kultūros mokytojas V. Jasevičius