Imam ir (pa)„Darom“

Paskutinė dieną prieš Velykų atostogas mokyklos bendruomenė rinkosi į talką – prisijungėme prie kasmetinės akcijos „Darom“. Mokiniai su savo mokytojais tvarkė (grėbė, šlavė, kasė, ravėjo ir t. t.) jiems priskirtas teritorijas aplink mokyklą, o vyriausieji tradiciškai vyko į Kalniškės mūšio minėjimo vietą. Dirbti gal ir nebuvo taip lengva, kaip atrodė pažiūrėjus iš šalies, bet veikti kartu su kitais – prasminga. Po talkos visi darbininkai buvo vaišinami arbata ir sausainiukais, o penktokai ir ketvirtokai (ir kai kurie kiti labai norėję prisijungti) dar suspėjo pasilinksminti ir atlikdami velykines užduotėles – atlikdami linksmas užduotis, ridendami margučius įprastai loveliu ir nosimis, rinkdami, kieno gi margutis yra stipriausias.