Minėjome 101-ąjį valstybės gimtadienį

Penktadienis mokykloje buvo neeilinė diena. Visų pirma, pirmą kartą vyko netradicinė Pilietiškumo diena, bet svarbiausia, šią dieną minėjome 101-ąjį valstybės gimtadienį. Būta įvairių veiklų: pirmiausia visų klasių mokiniams vyko pilietiškumo pamoka, vėliau pradinių klasių mokiniai su muziejininku V. Tumosa pynė tautines apyrankes, o vyresnieji tautiškais motyvais puošė savo kabinetus. Vėliau visa mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje mokyklos parkelyje „Žiedai Lietuvai“, o sugrįžę į mokyklą – renginyje, skirtame valstybės atkūrimui paminėti. Vaikai nuoširdžias emocijas ir savo darbus skyrė Lietuvai. Netradicinės dienos pabaigoje – videomedžiaga: mažieji stebėjo ir aptarė laidos „Gustavo enciklopedija“ fragmentą, o vyresnieji – istorinį filmą „Ekskursantė“.