Susitikimas su aktoriumi M. Stonkumi

2018-11-12 Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 9-10 kl. ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3ge ir 4g e kl. mokiniai su auklėtojomis J. Vaičeskiene ir A. Valasevičiene vyko į susitikimą su aktoriumi, humoristu, televizijos laidų ir renginių vedėju Mantu Stonkumi. Vakaro svečią sutiko pilnutėlė Lazdijų bibliotekos salė, o aktoriaus klausytojai buvo nuo paauglių iki garbaus amžiaus sulaukusių gerbėjų. Mantas Stonkus pasakojo savo karjeros istoriją, kaip atkakliai siekė savo tikslų bei svajonių, su kokiomis kliūtimis teko susidurti siekiant žinomumo, taip pat užsiminė ir apie ateities planus. Aktorius sulaukė nemažai klausimų, o pasibaigus renginiui dar ilgai užtruko įsiamžindamas gerbėjų būryje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, klasės auklėtoja J. Vaičeskienė